Kursoft e-Arşiv

e-Arşiv Fatura Nedir?

Dijital imzalı olan ve dijital ortamda saklanan, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliğe sahip olan sisteme e-Fatura (elektronik fatura) denmektedir. E-Arşiv Fatura, e-Fatura mükellefi olmayan işletmelere internet ortamında fatura kesilip gönderilen sistemdir.

e-Arşiv Fatura Avantajları?

 • e- Arşiv Fatura ile, e-Fatura mükellefi olmayan müşterileriniz için ayrıca matbuu fatura kesme zorunluluğu ortadan kalkar. Dijital ortamda fatura kesimi ve gönderimi yapma olanağı sağlar.
 • Şirketinizin en az bir personel ile fatura çıktıları alma ve matbu baskı takibini, gönderimini ve kayıp fatura takiplerini yapma sorunlarını tamamen ortadan kaldırır. Faturalarınızın dijital ortama taşınması ile iş gücü ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
 • e-Arşiv Fatura sisteminde kontör kullanırsınız. Bu kontörlerin maliyetleri çok düşük seviyelerdedir. Kağıt fatura baskı ve temin masrafları e-Arşiv Fatura ile kıyaslandığında çok yüksek maliyetler oluşturmaktadır.
 • Kursoft e-Arşiv Fatura ile yapacağınız e-Arşiv Fatura gönderimleri tamamen güvenli bir altyapı ile sağlanmaktadır. Sizin faturaların gönderim, saklanma ve güvenliği konusunda hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Mevzuatlara göre sürekli güncel olan programınız ile hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde işlem yapabilirsiniz.
 • Kursoft e-Arşiv Fatura ile toplu olarak fatura gönderimi yapabilirsiniz.
 • e-Arşiv Faturalarınıza geriye dönük erişebilme imkanınız vardır.
 • e-Arşiv Faturalarınız 10 yıl arşivlenerek saklanır.

Neden Kursoft e-Arşiv Fatura Almalıyım?

Kursoft e-Arşiv Fatura Programı,

 • Kursoft yazılımın tüm ön muhasebe programları ile entegre çalışmaktadır.
 • Kursoft Perakende programı ile entegre çalışmaktadır.
 • Kursoft Servisim programı ile entegre çalışmaktadır.
 • Kursoft E-mail ve Sms modülleri ile entegre çalışmaktadır.
 • İstenmesi durumunda sadece e-Fatura modülü olarak satın alınabilir. Kursoft yazılımın diğer ürünlerinin daha sonra satın alınması durumunda sorunsuz entegrasyon gerçekleşmektedir.
 • Güvenlidir. Firmalar sizin verilerinize kesinlikle ulaşamazlar.
 • Periyodik Faturalandırma yapılabilir. e-Arşiv Fatura gönderimlerinizi belirli periyotlara bağlayarak siz nerede olursanız olun zamanı geldiğinde faturanızın oluşturulup gönderilmesini sağlar.

Kursoft Yazılım ile Aynı Gün e-Arşiv Fatura'ya Geçin

E-İmza / Mali Mührünüzü Alın

Şahıs şirketleri elektronik ortamda ıslak imza değeri taşıyan e-imzayı, LTD veya A.Ş. şirketleri yasal belgelerin güvenliğini ve gizliliğini sağlayan mali mührü Kamu SM üzerinden almanız gerekmektedir. e-Fatura mükellefi iseniz e-Arşiv için Kursoft Yazılıma başvurmanız yeterli olacaktır.

GİB’den E-Fatura Başvurusunda Bulunun

GİB E-Fatura Canlı Başvuru ekranı üzerinden; e-İmza veya mali mührünüz ile ön başvuru yapabilirsiniz. Yapılacak işlemlerde konusunda uzman ekibimiz sizi yönlendirecektir. Başvuru işlemleri ve entegratör seçim işlemlerinizi bu ekranda tamamlıyoruz.

Kursoft Kayıt İşlemlerini Tamamlayın

E-Faturaya geçiş sürecinde e-dönüşüm destek ekibimiz, detaylı bilgiler içeren online kayıt formunu size iletecektir. Kayıt formunu doldurmanızı talep ederek; E-Faturaya geçmek istediğiniz tarihi, teknik konfigürasyon bilgilerinizi, şirket ve temsilci bilgilerinizi belirtmenizi isteyecektir.

Başvurunuzu Tamamlayın Ve E-Faturaya Geçin

GİB kaydının tamamlanması için, size gönderilen belgeleri e-imzanız veya mali mührünüz ile imzalayın. Böylece E-Fatura sistemine geçişiniz başarıyla tamamlanacaktır. Kursoft e-Fatura programı ile saniyeler içerisinde e-Fatura oluşturup gönderebilirsiniz ayrıca gelen e-Faturaları tek tıkla sisteme yükleyerek önemli bir zaman kazabilirsiniz. Kursof e-Fatura programını deneyerek sizde bu eşsiz deneyimi edinin üstelik çok makul fiyatlara e-fatura kullanıcısı olmanın avantajlarını da yaşayın.

Detaylı bilgi için iletişim formunu doldurabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır.